Nyilatkozta Boris Johnson egy Shell kúton!
Faluhelyen pár órára "vásárosok" kipakolnak, bepakolnak, de itt is van akció. Előtte pár nappal küldik a reklám újságot. Azért a jóindulat meg van 🙂 Üdv, Petya
Nem olcsó mulatság: Már egy kisebb gyorshajtásért is minimum 30.000 Ft-os bírságot kaphatsz. A traffipaxok sokszor takarásból mérnek, így nehezen vehetők észre. Ne fizess bírságot! Használata Magyarországon 100 %-ban legális. >>> Érdekel, megnézem! <<<
70% táplálkozás, 30% edzés
Ha van hajód, lesz csajod 🙂